Inauguracja nowego roku szkolnego

4 września 2017 roku o godzinie 9.00 w naszej szkole został zainaugurowany nowy rok szkolny 2017/2018.

W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i przypomnieniem rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrowitem pani Brygida Izajasz. Szczególnie ciepłe słowa pani Dyrektor skierowała do pierwszoklasistów, życząc im, aby rozwijali swoje zainteresowania naukowe, odkrywali pasje, a przede wszystkim, aby dobrze czuli się będąc częścią naszej szkoły. Naukę w pierwszej klasie rozpoczęło dwadzieścioro uczniów. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Wszystkim uczniom składamy życzenia wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Niech nadchodzące miesiące będą nie tylko czasem wytężonej pracy, ale także ogromnej radości.

Nauczycielom życzymy wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji  i spełnienia  zawodowego.